Щорічно 21 лютого у світі відзначають день рідної мови. В Україні це свято вшановують з 2002 року.
Мова - це жива історія народу, його пам'ять, світогляд і духовна спадщина. Без рідної мови та самобутньої культури не може існувати нація. Мова - великий дар .І в кожного народу вона своя.
Для ознайомлення з тематичною виставкою " Говори.Читай. Розмовляй - українською" до бібліотеки завітали учні 6-А, 7-В , 9-Б класів. Учні 6-А класу завітали з учителем української мови і літератури Алєксєєнко О.Б. та позмагалися в ерудованості з української мови . Шестикласники проявили активність, кмітливість та хороші знання, взявши участь у "Мовному лото", проведено інтелектуальну вікторину " Знай! Вивчай! Шануй!"для учнів 9- Б класу, вікторину "У світі цікавих слів"для учнів 7-В класу. Діти брали активну участь у марафоні скоромовок "Душа народу бринить у слові", відгадували загадки, складали прислів'я та приказки, провели мовознавчий конкурс " Без мови немає народу" на кращого знавця українських фразеологізмів.








Немає коментарів:
Дописати коментар